Подробнее...

Запрошуємо всіх завітати на етно-фестиваль "Великосорочинська Масляна" та зустріти весну разом з нами. Веселі конкурси і розваги, смачні млинці та відмінна атмосфера, а головне -драйвове вогняне шоу "Полум'яні маки" від Театром Вогню "INDIGO"!  Саме для вас ми підготували незабутню етно-программу та головне дійство - спалення опудела Масляної !!! Смачно та гаряче в с. Великі Сороченці разом з театром вогню "INDIGO"!

Вогняним шоу в національному стилі наша команда чарівних факірів театру вогню «INDIGO» запалювали два дня поспіль. 23 серпня на день прапора України Козельщіна та 24 серпня на день незалежності Смоліне радували нас запальними оплесками та гучними оваціями. «Полумяні маки» – це шоу в українському стилі, що стане найзапальним фіналом на День Міста, День Конституції, День Села, Івана Купала, Масляну та інші міські свята та масові народні гуляння!

Фаєр-шоу на День Незалежності. Козельщина, Смоліне. Патріотичне вогняÐ from Indigo Fire on Vimeo.

Подробнее... Подробнее... Подробнее...  

Отгремел огненный фестиваль, посвещенный дню козачества и мы рады представить вам его результаты.
Да, мы заняли первое место )))))))) Спасибо ТРЦ Киев за его проведение.
Спасибо всем, кто нас поддерживает!

Подробнее... Подробнее... Подробнее... Подробнее...
Подробнее... Подробнее... Подробнее... Подробнее...
Самое огненное, самое устрашающее, самое завораживающее и мистическое огненное шоу в самом центре города!
Все на шабаш с Театром огня INDIGO, по метлам!

Мистические фото от Ярослав Перец

 

 

Молодая и креативная полтавская команда Philip Morris Ukraine готовилась к представлению своего региона вместе с театром огня "INDIGO". С театром огня "INDIGO" всегда теплее)